VW 1300 ´69

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Vasta
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 205
Liitunud: R Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas MeelisV »

oi kuidas see mulle meeldib
mu bussi p....s võiks samasugune loom olla :rock:
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Proovime sõõre alla....

Pilt
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Veidi liikuvat pilti ka selle combo esimesest ametlikust rahulikust testimisest:
https://www.youtube.com/watch?v=Cr3pdFe ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Arvestades kui palju jäi käiguvahetuse, esipiduri puudumise - külma ja 4a vana sliki ning purunenud amortisaatori taha on tunne väga hea. Järgmine aasta kindlalt 11nes ja ründame kümne suunas. A-la 240km/h pole pooltki nii hirmus kui vana tagasillaga 160km/h
Muidu 0-100 teeb 3,x ja kui gaasi maha lasen ja siis põhja löön veab pool meetrit tatti lendu ka :rolf:
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 205
Liitunud: R Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas MeelisV »

päris kena ehk mida ikka öelda

värvida võiksid selle muidugi punaseks ja mustade täppidega ehk iga kärbes ei köhi kui põrr lendab :rolf:
https://youtu.be/6C0HSoX4b8c?t=2m20s" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Veidi liikuvat pilti veel suvest:

https://www.youtube.com/watch?v=iSaDdR0si0s[/video]
Kasutaja avatar
bill
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 606
Liitunud: N Veebr 05, 2004 6:46 pm
Asukoht: TÜRI
Kontakt:

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas bill »

äge
Manused
like.jpg
like.jpg (4.16 KiB) Vaadatud 23463 korda
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas Teet »

Vau - see ei ole ju lihtsalt stiilne rehvipõleti vaid lausa kiire aparaat! St jõu saab ka maha :)
Kas kere (puur) on Sul juba selline, et tohid võistlustele ilma tegema minna või vajab see veel turvanõuetest tulenevat sättimist?
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Kahjuks või õnneks on eestis kiirendust sõidetud 20 aastat ja seetõttu pole see enam nii nõrgal tasemel, et paned pmt stock mootori kergemasse autosse ja oledki konkurentsivõimeline. Reeglid on jõudnud Soome- Rootsi tasemele mis on vägagi tegevad riigid dragi mõistes. Kui ma oleksin võtnud see 250kw välja taga astsevast õhkjahutusega mootorist oleks see justkui Street klassi sobinud, hetkel läheb selline keremodifikatsioon aga backhalfi alla mis tähendab, et mul on 2-3x liiga vähe jõudu et konkureerida :D Veidi imelik on mõelda, et 5+ aastat tagasi ma ise "Street" klassidjustkui lõin ja nüüd seal sõitmine justkui keelatud oleks :D
Õnneks pole ma väga kurb sest seda autot sai ehitatud veidi teisel eesmärgil ;) Eesmärgi täitumisele olen aga üsna lähedal ja võimalik, et juba järgmisel aastal saab see täidetud. See on siis ca 9 aastat peale auto ostmist :rock: Ma tahan sõita selle autoga 10s.....ehk siis 10.999 on juba täiesti piisav. aga tahan teha seda nii, et sõidan üritusele ise kohale. Ehk, et tahan, et sellest saaks 10s tänavaauto (Ülevaatuse omamine pole minu joaks kuigi vajalik....mu eelmine ja ka praegune igapäeva auto ei oma seda.) Peale seda on auto minu jaoks ehk ammendanud kuid müüki läheb vaid äärmisel vajadusel.

Panen siia ka teaseri teemast mis seletab ehk seda ammendumise juttu:
Pilt

teemat vast tegema ei hakka kuna autode vastu on huvi siiski minimaalne :) aga plaanid on ehitada sinnamaani kuhu on mõistlik ehitada. kuna selle mootori ja käigukastiga on see 700hp piirides siis tuleb kere ehitada 700kg kanti sest see on mu järgmise auto "target"
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Ajaviiteks reguleerisin klapid, vahetasin kontaktid, panin süüte õigeks, puhastasin karpat ja jagajakaant.......nojah.....või siis ka mitte :lol:
Kui nüüd ausat juttu rääkida siis lasin töömehel nädal aega lihvida ja puhastada igasugu nurgataguseid....seejärel lasin päeva jagu katta ja kallasin kahe liitri värviga üle.

Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas Teet »

ehmatad - esialgu arvasin, et värvisid oma väga hea väljanägemisega masina (väljast) üle. Sul seda pind nii vähe jäänud, et äkki saakski 2l-ga hakkama :)
igatahes uhke - kisub ikka vägisi täiuslikkuse poole!

muide Eesti kiirendust on küll 20a, aga kümne sisse sõideti ju esimest korda ehk isegi alla 10a tagasi ehk siis esimene kümme aastat olime põhjamaadest kaugel maas. Mu teine / peamine fooruminimi (13piisab) tuleb kah muide omaaegsest veerandmiili märjast unistusest A-klassi KadettE-ga kolmteist sõita. See asi jääb aga ilmselt sinna, kus oli - taas on hea tõdeda, et järgmise kahe pluss aasta jaoks on muid ja suurel pildil olulisemaid projekte (mis autodega ei seondu) ;)
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

kuna garaazis oli miski hulk vanu porsche kellasid alles ja need mulle meeldisid sai nende nibuklaasid eemaldatud ja need pronksitooni pleksi taha paigutatud. Nüüd ka mootor taas vahel ja sillad all

Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Pill oli siis korra koos kuna toimus 1 üritus :)

Sr avalaksu tulemus niiske ja külma ilmaga: 11,7@195 kusjuures 1,5s 60ft ;) Järgmises sekundis.....juhhuuu :D


Pilt

Pilt

https://www.facebook.com/jaan.kontro/vi ... 932909161/" onclick="window.open(this.href);return false;

1 sõit väga tõsise vastase (720 Hp S8) vastu: https://www.youtube.com/watch?v=AdepcA8 ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;

Kokkuvõtlik video üritusest kus esimese minuti lõpus on ka minu "ebaõnnestunud" start https://vimeo.com/214758930?outro=1&ref=fb-share" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas jeff01 »

Vahepeal muutuseid niipalju, et haapsalus sai sõidetud 11,7 (200m ajaga 7,5x) siis sai ehitatud klaasplastist tagaosa (Rohkem solid kui võistlusauto vajaks, st 4 kihti) sai 4,5h mootorit dünos piinatud ja 5k juurde leitud suur hulk jõudu juurde. Esisild sai pidurid vectra tagumiste supprdite näol ja täna sai tartus 200m ajaks sõidetud 7,39 millest piisas koguni superstreet klassi teiseks kohaks. Autol polnud ainsatki leket ja mittemiski ei läinud pmt katki. 60ft üsna kesisised 1,5-1,6 kuid ühes soolosõidud ei püsinud nina siiski maas

https://www.youtube.com/watch?v=owaDBggT9Mo&app=desktop" onclick="window.open(this.href);return false;


PiltPilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt


Pilt
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW 1300 ´69

Postitus Postitas Teet »

vägev!
...aga nina on vist tõesti suht kerge - kas püsib ikka kiirusel maas? Selle kerkimine suurel kiirusel oleks päris õudne...

millal veerandmiiilile minn aplaanid? Senine 11.7 ja unistatav 10.9(9) on päris erinevad numbrid, aga loodad ilmselt 11.7 kõvasti parandada? ;) Kas lausa juba kümmet sõita?

ega Sa miili vist sõitma ei kipu - kiirused lähevad seal juba ohtlikult suureks? Mis Sul teoreetiline maksimumkiirus olla võiks? Ma oletan, et see jääb "kiireimal ülekandel pööretepiirajas" taha? Dynorun graafik lõppeb 7k rpm peal - kas see on mootori, dyno või mõistuse piirang?

vectra (vähemalt A ja B, aga ilmselt ka C) tagumised supportid on ju mitte-vent ja mikroskoopiliste piduriklotsidega - kas selline valik on ajutine või on sel mingi põhjus, millest kohe aru ei saa?

jõudu,
Teet
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Vasta