Mis teha kui ei leia kerenumbreid?

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Mis teha kui ei leia kerenumbreid?

Postitus Postitas jeff01 »

Kui ma nüüd õigesti aru olen saanud peaks 1neist olema metallplaadiga needitud kapoti alusesse pakiruumi ja teine peaks paiknema tagaistme all :roll: Kahjuks ei leie oma autol kumbagi...... Kas kapoti alune peaks paiknema keskel? (Sinna on mul mingi mitte standardne küttesüsteem paigaldatud ja ehk siis sel põhjusel number kaotsi läinud.
Nüüd olengi kahe vahel kah leppida sellega et euto tuleb punaseks värvida nagu passis on ja ARK-d asjast mitte teatada või rääkida ära nii nagu asi on aga sel juhul võivad tulemused päris hullud olla ilmselt.
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Mul pole ka kere nr. aga põhja nr. on.ARK on siiani leppinud põhja nr.,mis asub taga istme all.Kui riskida ei soovi siis värvi punaseks.Enne müüki pole miskit siis hullu.Äkitse ike on istme all aga ära pahteldatud.Uuri pinda.Need needitud plekijupid võivad ju ära roostedada ja ära kaduda.Põhjanr. on aga ikka korralikult rauda tambitud,et kui see ollas siis OK. Ma arvan nii.
karlamurlasurlavurlakaturla
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Uurin siis täpsemalt....kogu sisu on välja võetud ja ma ei märganud seal numbrit, ehk on rooste all :)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Kaarel kirjutas:Need needitud plekijupid võivad ju ära roostedada ja ära kaduda
pirka on ju alumiiniumist?
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Njh seda ma arvasingi aga Lp Kaarel väljendas end sedasi, et ma sain teistmoodi aru.
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

alumiinium oksüdeerub.

Pirka asukoht minu põrridel:
http://teet.luarvik.org/v/p6rr/65/DSC00644.JPG.html
http://www.beetle.ee/foorum/files/4_pagasiruum_196.jpg

kardaanitunnelil tagaistme all ühel pildil pigimatiga katmata kohas:
http://teet.luarvik.org/v/p6rr/65/DSC00634.JPG.html

ise püüaks ikka ARKst alustada: nii vanade masinate puhul võib suhtumine olla väga mõistev (ma pärisin kunagi, aga jäi pass muutmata: pirka on õige '66, aga kardaanitunnel on uue numbri saanud ning see oli ok). Pärima peaks muidugi kõrgematelt asjapulkadelt.

terv,
Teet
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
pppp
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 80
Liitunud: N Sept 28, 2006 5:09 pm
Asukoht: Tln

Postitus Postitas pppp »

Mingi aeg tagasi oli nii, et 25 a. ja vanematel sõidukitel ei pidanud VIN-kood enam loetav olema. Kui passis ükski andmetest peale margi/mudeli reaalsusega kokku ei lähe, siis on muidugi tiba kahtlane kogu värk...
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Tänu Teedu pildile teadsin kohta, kust lähemalt uurida ja kui veidi mastiksist puhastasin leidsin ka põhja numbri üles ja see ühtib passis olevaga (119918390) Ees aga kahjuks see plekk vahetatud kus se numbri lipik peaks paiknema ja pole isegi needi auke....Usun, et Pooled ARK inimestest ei tea et sel autol peab 2 numbrit olema ja sellega ei tule suuremaid probleeme. (Kere ja põhi on omavahel juba iidamast-aadamast saadik kokku keevitatud, nagu tiivad, astmelauad jne kere külge)
Tänud
Vasta