Sisusepa soovitusi vaja

põrnikate ümber käiv elu

Moderaator: ingmar

Vasta
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Sisusepa soovitusi vaja

Postitus Postitas ats »

Et selline küsimus oleks: kas keegi oskab soovitada head sisuseppa, mõtlen, et kes oleks võimeline nahaga ära tegema toolid/või istmed:) ja küljepolstrid, niipalju kui neid Põrnikas on.
Ja soovitavalt kusagil ümber Tallinna up to 50km. Loomulikult võib ka kaugemaid soovitada, kui hind on selline, et sõiduvaeva ära tasub.
Kui keegi oskab kogemust jagada siis welcome!
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Mina tegin endale Pärnus.
Naha ostsin Sireldusest, mis asub tallinnas ja pärnus mehike tegi istmed ära. Ise olen igatahes väga rahul. Soovitan siingi, raha kokkuhoiu mõttes teha pealt päris nahaga ja küljed kunstnahaga.
A kui huvi on otsin numbri üles.
Võin mõne pildi ka sebida kui vaja.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Väga ea et vastuseidki pudeneb siin:)

Postitus Postitas ats »

Ma uurin seda teemat veel ka, et mis ja kus.
Palju see budget umbes siis kokku tuli? 2 tooli + pink ja küljed + vist visiirid (või kuidas neid päikesevarje nimetada:).
Materjali hind?
Töös vist hinnaerinevust ei ole - sõltumata on seal külje peal kunst- või päris eluka nahk?
Nii, et siis kokkuhoid vaid naha pealt.
Kuna mu uuel projektil katust peal pole, siis vist võib eeldada, et vahest vesi sisse satub (kangemast kraamist me ei räägigi) ja parem äkki ikka täisnahk.
Pildid oleks teretulnud, meilile näiteks. Ma ei tea kuidas ja kas siin foorumis neid üles riputada saab.
Ja kui number väga ära ei ole peitunud siis võiks üles otsida. Pärnusse on asja ka niisama aegajalt, seega suund sobib.
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

lisaks leidsin sellise koha nagu Tepping OÜ kes tegeleb ka asjaga - neil suht palju tööd tehtud ja hulgaliselt piltte ka üleval. Samas neil oli suht kõrge hind. Mina tegin pärnus ligi 4500 vist ära (seal sees oli ka polstri materjalid) 2 esiistet + tagumine.
Tepping on siin
:arrow: http://www.zone.ee/Teping/
Nahka ostes pead arvestama ka niidi hinnaga. terve kera pead ära ostma. kui õmblejal ei ole a nahka leiad siit.
:arrow: http://www.sireldus.ee/

Ja pärnu tegija number on siin 052 78 345

Tolle vennaga saab NÖ äriajada. tal kindlat hinda paigas pole.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

lisaks leidsin sellise koha nagu Tepping OÜ kes tegeleb ka asjaga - neil suht palju tööd tehtud ja hulgaliselt piltte ka üleval. Samas neil oli suht kõrge hind. Mina tegin pärnus ligi 4500 vist ära (seal sees oli ka polstri materjalid) 2 esiistet + tagumine.
Tepping on siin
:arrow: http://www.zone.ee/Teping/
Nahka ostes pead arvestama ka niidi hinnaga. terve kera pead ära ostma. kui õmblejal ei ole a nahka leiad siit.
:arrow: http://www.sireldus.ee/

Ja pärnu tegija number on siin 052 78 345

Tolle vennaga saab NÖ äriajada. tal kindlat hinda paigas pole.
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ats »

:roll: Tänks, tasub tõesti veidi ringi vaadata. Hinnavahe, isegi kui kaubelda ei viitsi, on üpris soliidne. Võiks öelda, et kannatab mitu kordagi Pärnusse liigelda ja saab veel pärast pidu kah:)
Kazulik see voorum kohe
Me vähemalt 3-sajaga sõidame - eriti kolonnis...
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

:shock:

Kas juba uurisid järele vei

Muide mul liigub üks auto tihti pärnu vahet
jupikaupa on võimalus asjad ka pärnusse saada
kui vaja mudugi :?

Ja kas ta tegutseb ka veel ve. :shock:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ei ole veel jõudnud, mul lubati siin tln-s ka üks tegija järgi uurida. Vaatan kuulan selle kõigepealt üle. Tegelt juba pidigi eilseks uuritama a pole vist veel jõutud:)
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ats »

Nüüd leidsin siiski tln-s ühe tegija. Eks siis näis kui valmis saab:)
Me vähemalt 3-sajaga sõidame - eriti kolonnis...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tre Ats

Kuna sinu meiliaadress ütleb et ei tööta :( , siis kirjutan siia avalikult:

Kuna endal vaja ka üks tuhkatriinu printsessiks muuta, siis küsin, et kuis asjad sujuvad, et kas sinu leitud meistrimees tahaks ka lisatööd saada, sest nagu aru sain on ta ikka soodsam kui mõni n.ö. suurfirma. Muidu vast ei vingukski, aga tahan oma autol ka lasta kogu sisu ära vahetada kaasa arvatud peaaegu olematu suurusega armatuurlaud ja põrandakate. Kui ta tahab tööd juurde, siis äkki avalikustad mullegi tema kontaktandmed. Tegemiseks läheks mul orienteeruvalt 1,5 kuu pärast, sest hetkel käivad plekitööd ja peale seda ka värvimine.
(Tepingust sain hinnapakkumise vaid esi-, tagaistmete ja kahe ukseplaadi riidega katmise kohta - 14 000.- minumeelest on see plalju)

Ise pean sellist lemmiklooma üleval:
www.hot.ee/minumini

Parimatega,
Ranno.
rma@devi.ee
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kuna siingi foorumis tundub talviselt vaikne, siis tahtsin lihtsalt mainida, et teema nüüd minulgi päevakorrast maas. Leidsin mehe, kes olevat eelmine aasta ka kaks ww rannabagi uue sisuga varustanud ja hinnad on tal tõesti suisa poole mõistlikumad kui n.ö. suurte reklaamikuludega firmadel...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Hei! Siin polegi nii vaikne, panin sulle meilile vastuse. Tsekk'itt :D
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mõtlesin, et jätan siia märgi maha mehest, kes minul sisu ringi tegi. Saan reedel juba asjad kätte. Käisin tehtut kaemas ja olin väga rahul. Juhul kui keegi peaks veel sel teemal abi soovima julgen soovitada. Kusjuures ta mainis, et möödunud suvel oli suisa kaks ww rannabagi käinud tema juures sisu uuendamas. Tänuks kena tehtud töö eest tegin talle ise tasuta ühe tagasihoidliku kodulehe.. http://www.hot.ee/autopolster/

Ranno.
Vasta