Ksenoon tuled.

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Ksenoon tuled.

Postitus Postitas pizzapoiss »

pealkiri nüüd just päris õigekirjaga pole aga noh vahet pole. Minu küsimus seisneb selles kas on võimalik paigaldada ksenoon komplekte põrnika esituledele tavalise pirni asemele.?? nendele konnasilma tuledele nagu mul on väiksel pildil! ja kui raske see tegu oleks?? ehks mõni mees on seda proovinud?
ja siit me tuleme!!
sisselogimata

Re: Ksenoon tuled.

Postitus Postitas sisselogimata »

pizzapoiss kirjutas:pealkiri nüüd just päris õigekirjaga pole aga noh vahet pole. Minu küsimus seisneb selles kas on võimalik paigaldada ksenoon komplekte põrnika esituledele tavalise pirni asemele.?? nendele konnasilma tuledele nagu mul on väiksel pildil! ja kui raske see tegu oleks?? ehks mõni mees on seda proovinud?
http://www.trade-est.ee/xenonpirn.htm

Iseasi kas laternad pisikeseks ei jää. Ei tea, võib-olla on need kaarleek lambid nõuavad mingit kindlat ruumala kus helendada.A küsi paigaldajatelt järele.
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Natuke kahtlane.
Ksenoonlampide toitepinge on minu teada 100V ringis ja autodel on nende jaoks eraldi vooluring.
Ilmselt see nõuaks siis kogu elektrisüsteemi ümberehitamist.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

irwwww nujah :D mul polegi sellist asja nagu elektrisüsteemi :) kuna juhtmed on veetud risti ja rästi.. suvalistest aukudest.. seega.. ei saagi olla süsteemi. Aga siis jääb xenoon värk ära. Parem on vist ikkagi sinaka valguseda pirnid?? või siis lihtsalt heledamad?
ja siit me tuleme!!
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Parem on vist ikkagi sinaka valguseda pirnid?? või siis lihtsalt heledamad?
Mida sa tahad saavutada?
Müüakse spets. kompl.-e, kus on sees kõik kõrgepinge blokid ja starterid, pirnid ja juhtmed. Need siis vastavalt sellele, mis pirni varem kasutasid e. H1, H3, H4 või H7. Hinnad u. 8-10kilo.
Või siis "tjuuning" pirnid (rohelised, punased, sinised, jne.) :lol:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Vasta