Põrnika projekt

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Vasta
tobre
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 76
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:50 pm
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Põrnika projekt

Postitus Postitas tobre »

Hei hopsti siis minugi poolt!

Ma ei ole ise küll klubis, et siia klubiliste saanide foorumisse postitan, kuid kes teab, loodetavasti mingil hetkel olen ka liige. :)
Sai soetatud eelmise aasta sügisel põrnikas, nüüd juulis oli puhkus ning sai see kuuri alt välja aetud ning hakatud nokitsema.

Näitan siis teile ka oma töid ja tegemisi.

http://p6rnikaprojekt.blogspot.com/

Eks kommenteerige, andke soovitusi, kiitke ning laitke. Kõik on oodatud.

Olge siis vahvad. :)
Kasutaja avatar
jeff01
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 917
Liitunud: P Aug 03, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 »

Väga korralikult ette võetud. Jõudu ja jaksu,
tobre
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 76
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:50 pm
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Postitus Postitas tobre »

See, et vahepeal pole siia midagi kirjutanud, ei tähenda, et garaa?is midagi toimunud poleks. Praktiliselt iga nädalavahetus on nokitsetud põrra kallal. Kuigi tõesti, mahti pole olnud blogida, kuid pildialbumit olen küll uuendanud piltidega.

http://picasaweb.google.com/tobre6/PRnikaProjekt#
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Siin on ikka tublid käed kallal käinud!! Kõva viis!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Re: Põrnika projekt

Postitus Postitas ingmar »

aga nüüd, näost näkku kohtunud, saan kohe kurjustada - kus on edusammudest kirjeldused? kasvõi jõulupilt, kui karra üle rehvi riputasid? :)
tobre
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 76
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:50 pm
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: Põrnika projekt

Postitus Postitas tobre »

Tere taas foorumlased!

On vägagi põhjust see teema uuesti üles kaevata ning jätkata sellest kohast, kust pooleli jäin. :)

Kõigepealt vabandused Ingmari ning teiste kaasaelajate ees. Vahepeal on olnud vägagi kiired ajad. Kuid sellest hoolimata on peas keerelnud mõningad mõtted. Nimelt sain mõni aeg tagasi aru, et selle kerega, mida te blogist (mida ma kaa uuendanud ei ole pikka aega) näha võite, tuleb väga palju võimelda. Aeg on oma töö teinud. Ning samuti tuleks igasuguste juppide probleemid. Seega sai otsustatud, et on tarvis doonorit.

Oma otsingutega jõudsin välja sellise isendini: http://www.beetle.ee/foorum/viewtopic.p ... 689#p11300

Siinkohal tahan erilist tänu avaldada Atsile. Tegemist pole mitte ainult ääretult toreda ja väga abivalmi inimesega, vaid ka supperlaheda vestluskaaslase ning inimesega, kellelt on palju õppida. Ats on suur inimene! :)
Atsile infoks, et võtmest käivituse probleem oli süüteluku põhjaklemmides. Niivõrd palju kulunud. Jootsin sinna natuke peale ning nüüd on võtmepill. :)

Ühesõnaga on nüüd olukord selline, et ilmselt minu eelmine põrnikas saab doonoriks. Alumine ots on minu omal korralikult tehtud ning rohelise saab tõsta korraliku aluse peale.

Kuna Atsi roheline on vägagi iseliikuv, siis on plaanis natuke nautida veel suve ning alles talvel hakata tuunima. Praegu teen ära hädavajaliku. Näiteks juhtus Tallinnast Jõgevale sõites Koeru kandis, et umbes 90km/h juures, et viskas neljanda käigu välja ning pärast seda ei püsigi neljas enam sees. Püsib siis, kui käega käigukangi õrnalt toetada. Ilma toetuseta, kui on vedu taga, lendab uuesti käik välja. Kas probleemi peab otsima käigukastist?

Uurisin välja, et oktoobri alguses on veel üks üritus, siis aegsasti plaanin kohal olla. :)

Huvilistele veel mõned pildid juba minu õue pealt:
Manused
IMAG0190.jpg
IMAG0191.jpg
IMAG0192.jpg
Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Re: Põrnika projekt

Postitus Postitas kaupz »

üle värvinud 009?
atsi piltidega võrrelda neid värve küll ei mõista.
Ostan VW T2 Hipibuss nimelise sõiduki, igasugune info on oodatud.
(o\_!_/o) Drive Your Old Vw To Work Every Summer Day
tobre
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 76
Liitunud: N Dets 27, 2007 11:50 pm
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: Põrnika projekt

Postitus Postitas tobre »

Tere,

Ei ole ilus vanu teemasid ilma põhjuseta välja kaevata. Aga uskuge mind - nüüd on selleks põhjus olemas.

Pärast 5 aastat kuuris tolmu kogumist, sest käigukast oli rikkega, ostsin sellel talvel dexterilt uue kasti, et teha üks sõit. :)
See sõit viis Tartusse jeffi garaaži.

Sellega ma loen ametlikult selle foorumi teema siin lõpetatuks. Vana doonor, sama roheline põrnikas, aga täiesti UUS PROJEKT.

Kohe varsti annan selle kohta rohkem infot. Aga seniks mõned teaserid. Stay tuned.
IMG_0419 (1).jpg
20150511_115806.jpg
11073955_804649362962143_2052090780_n.jpg
Vasta