uus kujundus

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

uus kujundus

Postitus Postitas ingmar »

nii...

et siis l6puks p66rdun avalikuse poole - on vaja uut kujundust meie armsale veebile. tegija on olemas, aga ta tahtis mingeid "n2iteid" ette, millest v6tta struktuuri koha pealt nati eeskuju.
ehk et inimesed, kes te neis kolate - kui teil on j22nud silma m6ned t6eliselt ILUSAD veebikujundused ja te arvate et midagi sellist v6iks ka meie oma v2lja n2ha, siis olge head ja visake siia lingid. mina k2in ja korjan need kokku, vaadan yle, arutan-m6tlen, r22gin tegijaga l2bi ja kui midagi koidab, siis annan siin laiale yldsusele ka teada tulemustest :)

miks J2LLE uut vaja? arenemine peab alati olema :) pealegi on praegune kujundus selline... vahelyli. ja nati kammitseb ka preagune ylesehitus k6iki neid uusi h2id ja vapustavaid m6tteid, mis mul on tulnud ja mida v6iks meie lehekesele lisada.

ehk pikk jutt lyhidalt -
kui n2ed ilusat kujundust ja tahaksid midagi sellist meie leheks, siis pane siia link kirja. kui oled ise hea kunstnik, v6id ju ka pildi valmis teha ja siia panna / mulle saata.

voh.

veebi-keevitajast marssalikepikesega vanemleitnant Ross
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

www.soudeliit.ee ja www.rowing.ee
on minu arust hea ülesehitusega
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

vot just mitte ylesehitust pole vaja, vaid kujundust :)
kujunduse eeskuju-ideed :)
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Siin üks mis mulle hirmsasti meeldib: http://www.zone.ee/ftc/
Hulga huvitamad kui need nimekiri süsteemis kodukad...[/quote]
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Selline on jah päris hea lahendus! Mulle meeldib musa! Jäüi taustaks mängima ja koppa ette ei visanud. Sellise asjaga saaks päris mõnusa lehekülje teha. kuid siis peab ka osav tegija olema.

Aga ma pakun siin siis suuremalt ka välja - kasvõi samal kujul oleks see hästi teostatav - Eesti kaardile paigutatud Põrnika klubi liikmete lipukesed!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Nojah, see Indreku viide natsa liiga multikas, aga võib-olla ma ei jaga matsu.
A meil võiks musa küll olla, siis, kui oleme lõpuks paljude heade Põrnikaklubi lauluvõistlusele saadetute seast parima valinud :wink:
Mis on keeruline. Püüdsime veel pühapäeva õhtul anda endast parima, et välja selgitada parim lugu, aga lõpuks tundusid kõik väga head... :roll:
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Nojah, see Indreku viide natsa liiga multikas
Multikas ju liikuv pilt aga põhjus miks ta mulle hirmsasti meeldib on see, et ei ole vaja inglise/prantsuse/saksa/võru keelset versiooni esilehest. Iga külaline saab aru, kus on galerii ja kes on liikmed. Plussiks on veel väheke omapära tavapärasest tabel kujundusest....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Vasta