Muidujutt

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Muidujutt

Postitus Postitas Style »

Vahetevahel vaatan Soome ja Rootsi müügikuultusi: seal tihtipeale leiab tegelasi, kes müüb metallihinnaga oma vanemate (ka vanavanamate) sõiduriiste... Kas ka meid ootab see ees mõne paari-kolmeaastakümne pärast?..
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Postitus Postitas jossu »

ole mureta, meie samast ajast generatsioonid lasevad '50-'80 aastatel tehtud masinad põllupeal peeneks:)
Olen näinud oma silmaga kuida 20k kilomeetrit, läikiv ''maantemuhk'' põllupeal üle katuse keeratakse, rusikad hakkasid sügelema kohe...
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 749
Liitunud: R Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Postitus Postitas Teet »

sellel "saatusel" pole ju midagi häda - selle asemel, et masinad maasse vajuks, otsitakse neile uus omanik. Meil on aga kas auto teatavast ajast midagi erilist või inimesed optimistid (et korjavad kolakaid, mida korda teha ei oska-mõista-saa-taha-jaksa).

kas ka mitte naabrite maksupoliitika ei soosi varianti, kus masin on kas liikvel või vanarauas? Soome puhul mul meelde jäänud, et nende must number vabastab mingitest kohustustest... Muidugi jah - Soome must number pole mu arusaamistmööda mitte uuniksõiduki-oma vaid lihtsalt vana sõiduki oma. Õhugajahutajate puhul on igasugust tuuningut musta numbriga liikumas...

terv,
Teet (kah prahti ei korja ja oma võimalusi eriti üle ei hinda)
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Kasutaja avatar
kallu
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 19
Liitunud: T Aug 05, 2008 2:24 pm
Asukoht: Rakvere

Muidujutt

Postitus Postitas kallu »

Vanu autosid ei tohiks põlluralliks kasutada.Nii jääb korralikke autosid vähemaks :!: Kas neil neist autodest kahju ei ole :?:
Vasta