Depreka jutt

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Depreka jutt

Postitus Postitas Style »

Viimasel nädalal olen palju mõtisklenud ja üha rohkem kaldun mõttele, et tuleb kõik oma VW projektid ära müüa ja osta korras sõitev buss. Selleks tuleb kindlasti veel raha koguda, isegi peale kogu autopargi müümist, kuid...
Endal on soov, isegi vajadus :) , isiklikult kõiki asju teha (niipalju, kui oskan), aga, kahjuks, jääb ajast ja veel rohkem võimalustest (loe: kohast) puudu.
Palun austatud kaasklubilistelt nõu ja abi: mida teha?

PS. Siin ei paku ma veel midagi müügiks :)
jossu
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: T Aug 22, 2006 5:07 pm
Asukoht: Tartu/Kuressaare

Postitus Postitas jossu »

ka endal selline mure...kohta pole, paljusi masinaid kastab vihm ja lumi.
Masinapark nii suur, et kui ühe valmis teen siis ega ka seegi peab õues olema ja ootama mil järgmist teen.
Vahepeal oli plaan mingi suur laut vms ära omastada, aga krdi kinnisvaraametnikud hinnad nii kõrgele ajanud, et mõtetute müüride eest tahavad juba miljone.Jään lootma sellele et kinnisvarahinnad kukuvad.
Mai tea palju sul küll masinaid on aga mul seal tsirka 13, autosi nendest 7-8
Kasutaja avatar
hgl
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 59
Liitunud: E Aug 27, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas hgl »

Tere hommikust ja kena kolmandat adventi Sulle ja Teistele!
Saan Sinust täiesti aru, ise olen ka rohkem selline tegelane, kellele meeldiks ise asju ehitada ja korda teha, kuid karm reaalsus on, et ei ole endalgi võimalust, aega ja muidugi ka suurim ressurss - raha - jääb aegajalt takistuseks. Enne selle Põrra soetamist, mis Mul on, mõtlesin, et soetaks mingi odava ja mittekorraliku, et eks Ma siis ise teen korda ja ehitan, kuid üks hetke avastasin, et Mul ei oleks elu sees seda aega, et kiirema aja jooksul jonksu saada kulgur, nii et vaatasin siis pigem korralikuma, kallima ja rohkem sõidukorras olevama masina poole. Nii Ma tutvusingi oma Põrraga :P.
Sinu olukorras arvatavasti teeksin Ma sama, et müüks oma hoolealused ja vaataks sellise poole, mis oleks korras ja sõidaks. Kunagi tulevikus ehk tekib võimalus, et saad koha kus ehitada ja siis võid oma kirge jätkata :D
Minul endal on nii, et kui on siuke masenduse laadne asi, siis tunnen vajadust kulgeda Põrraga, sest tean, et Tema teeb ikka tuju heaks :D
Loodan, et võtad vastu otsuse, mis ennekõike ennast rahuldab.
Head ja paremat ;)
Vasta