Kus Tallinnas kokku saada???

teated väiksematest kokkusaamistest

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Kus Tallinnas kokku saada???

Postitus Postitas Mart »

Küsimus ju ammust saati üleval ja jaanuaris oleks juba aeg midagi tekitada.
Niisiis, kas on konstruktiivseid ettepanekuid?

Mulle meenus selline koht nagu kohvik 'Ugala'. Asub Pääskülas ja pole tegelikult mingi kohvik, vaid lihtsalt üks suur maja kaminasaaliga. Ühiskondlik toitlustamine puudub, aga see-eest pole ka valju muusikat ja õlle tellimise kohustust.
Kui on huvi, siis on ehk (???) võimalik peremehega kaubale saada.
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Hea, et see teema nüüd taas päevakorral on. Kas Pääsküla pole liiga kauge? A muud selle koha kriteeriumid sobivad. Igatahes võiks selle omanikuga rääkida. Kas Sina Mart tunned neid/teda?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

ega suurt ei tunne. Sattusin kunagi kogemata, arvates et tegu on päris kohvikuga. Kohvi sealt ei saanud, küll aga oli peremehel hea meel, et keegi huvi tundis ja siis ta tegi majas ekskursiooni.
See on vägev maakividest elamine rõdu, talveaia ja kaminasaaliga. Tüüp on selle ise üles ehitanud ja elab seal (nagu aru sain) üksi. Mingi piljardiklubi vist käib ka seal koos.
Sügisel oli 'Pealtnägijas' kah sellest majast ja mehest väike lugu - siis tuligi meelde. Maja asub Ugala tänavas - ei teagi, kas see kuulub rohkem Hiiu või Pääsküla alla.
Võin selle koha üles otsida, aga ma ei ole vist suurem asi läbirääkija :(
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Head uut siis koigile!
Asukoht on minu poolest lahe aga tekkis küsimus, et kas seal üldse teenindus puudub? :shock:
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Mart, seda kohta tuleb vaatama minna! Lepime mõne aja kokku, millal sobib, ma olen nõus Sinuga kaasa tulema.
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Ühesõnaga - käisime ja vaatasime üle.
Ruum on paarikümne inimese jaoks paras. Üür on 150 kr/tund juhul, kui kõik muu (st söök-jook) on endal kaasas. Kohapeal saab kasutada kohviaparaati, mikrolaineahju ja muusikakeskust. Lähim pood on 0,5 km kaugusel.

Kui ei ole olulisi vastuväiteid, siis teeme jaanuarikuise kokkusaamise seal ja siis otsustame, kuidas edasi.
ats
teadja-inime
teadja-inime
Postitusi: 45
Liitunud: L Jaan 03, 2004 2:35 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ats »

:idea: See tundub hea mõte olevat küll. Vähemalt esimeseks korraks.
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Asi siis toimub nagu klassiõhtu, igaüks kõtab mingi hulga jooki või sööki kaasa ja pärast kõigil hää jõmiseda?
Mina oleks käsi...
:wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

:D TÄHELEPANU,TÄHELEPANU!!
Nüüd siis on see kauaoodatud kohtumisepäev teada.
Täpselt nii nagu eelmiselgi talvel saame kokku iga kuu viimasel neljapäeval kell 19.00, ehk siis juba 29.jaanuaril.
Tulla võivad kõik olenemata elukohast, varanduslikust seisust, usulistest ja soolistest eelistustest, ainuke tingimus - ole Põrnikaklubi liige ja ole rõõmus! :lol:
Kohaks saab (vähemalt jaanuaris) Ugala tänava kaminatuba. Kuidas sinna sõita ja mis täpsemalt toimuma hakkab, sellest mõne aja pärast.
Jääge meie kanalile!! :D

Alati teie
MARIKA1
Vasta