Pakkumine T2 bussiomanikele

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Vasta
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Pakkumine T2 bussiomanikele

Postitus Postitas Style »

Tean, et enamusel bussidest on mootoriluuk ilma võtmeta, mis tekitab ka teatuid muresi. On võimalus saada võtmega nupu. Nupp ise on läikiv, konks aga must. Kas annab sarjata olemasolevale võtmele ja tõsta lukuga nupp olemasolevasse konksu sisse - ei tea. Endal plaan (ja vajadus) selline tellida. Kuna toimetus ka maksab, siis oleks mõtekas tellida mitu - transpordiraha suurt ei muutu. Niiet, kui keegi veel huviline - andke teada siia või privaatselt.

Ahsoo, hinnaks on 420 kr. (toimetuseta). Enne tellimuse kinnitamist täpsustan üle, mis lõpphinnaks tuleb. Arvan, et üle 450 krooni 4-5 soovija puhul ei tohiks tulla.

01.11 seisuga 2 soovijat (koos minuga :))
Kasutaja avatar
saar
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 168
Liitunud: T Dets 30, 2003 12:19 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas saar »

ahhoi!

Soovin ka.

Minu bussil on mootoriluugi nupp võtmega, aga see lukk ei tööta enam (keegi on ilmselt jõuga seda lukku avanud ja ... loomajõu vastu ikka ei saa).

Seega pane palun mind ka kirja. Üks ühik.
maru rahulik!
Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas martr »

ma pm-isin juba , aga siia ka siis , et mulle ka 1 mootoriruumi lukk siis ja kui sa äkki samas kohas näed müügil tagaluugi lukku, siis see ka?!

Värskendaks teemat, et jäi poolelei vist asi, aga ons kellegil kuskil mootoriruumi lukku -'77 bussile?
Kasutaja avatar
martr
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 188
Liitunud: R Sept 08, 2006 1:51 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas martr »

Värskendaks teemat, et jäi poolelei vist asi, aga ons kellegil kuskil mootoriruumi lukku -'77 bussile?
Manused
selline kinnitusvariant on mul igatahes nagu alumised!!! -ja lisaks siis võtmega variant vaja!!!
selline kinnitusvariant on mul igatahes nagu alumised!!! -ja lisaks siis võtmega variant vaja!!!
vw_engine_lock.jpg (17.59 KiB) Vaadatud 6159 korda
Style
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 1171
Liitunud: R Mär 26, 2004 6:54 pm
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Jäi jah, mul see asi katki... Ja hetkel ei saa enam selle müüja kontakte ka kusagilt üles leitud...
Sorry kõigile, kellele lubasin...
Vasta