Klubi

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Kes võtab enda peale korraldada Kõpu üritus!!!!
Ull oled vä! :shock:
Aga tegelikult anna teada, kus abi vaja ja teeme ära. Ma tean, et Sa oled ülessannete jagamise vasu aga ikkagi...
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Ahhoi! Näedsa, juba hakkab looma!
Ma pole kunagi ülesannete jagamise vastu olnud, vastupidi, lihtsalt see, kes võtab ülesande ka vastutab, mitte, et keegi teeb ära, aga mina vastutan ja koordineerin. Täielik vastutus peab olema!!!
See Eiffeli torni idee pole kadunud, see oli plaanis teha aastal 2005. Ja juba praegu ootame inimesi, kes oleksid valmis kõike läbi viima. Nüüd on juba lihtne, idee on olemas - siinkohal tänud MÕISAHÄRRALE. Ma ei tea, ehk oleks tark teha konkurss üritusele. Et kes pakub vingema skeemi kogu värgile: stsenaarium, toitlustus, majutus...see saab auhinnaks läbiviimise õigused. 8)
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

Marika kirjutas:See Eiffeli torni idee pole kadunud, see oli plaanis teha aastal 2005. Ja juba praegu ootame inimesi, kes oleksid valmis kõike läbi viima.
khm... kas see on mingi mõttemull või tõeline plaan??? Kui on tõeline plaan, siis... VÄGEV!!! Ei kujuta küll praegu ette sellise asja orgunni ja asjaajamist (okok, ja ka kulusid :) ), aga kui see peaks teoks saama siis midagi NII lahedat ei oskagi kohe preagu lambist välja mõelda.

võib ju vabalt ka teele jäävatest riikidest korjata kohalike klubide hulle, kes tahavad torni püstitada, kogume 100+ masinat kokku ja ummistame eifeli lähedased teed!!! :D :D :D
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

ingmar kirjutas:khm... kas see on mingi mõttemull või tõeline plaan??? Kui on tõeline plaan, siis... VÄGEV!!!
plaan oli tõeline, aga pisikese krutskiga. väike vihje: Pariise leidub ka mujal, kui Prantsusmaal... ;)
Mulle meeldis see isegi rohkem kui piiripost Narva. Piiriposte oleme me juba pannud (loomulikult riigi keskpunkti) ja Narvas on nad juba nagunii olemas. Ühesõnaga - seal poleks olnud seda "kiiksu", mis on seni olnud meie firmamärgiks. Nii et ega väga ei põe, et see asi tegemata jäi.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

kurat, l2ksingi haneks!!! :? nyyd meenus, millest jutt k2ib :oops: :)
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Ma pole kunagi ülesannete jagamise vastu olnud, vastupidi, lihtsalt see, kes võtab ülesande ka vastutab, mitte, et keegi teeb ära, aga mina vastutan ja koordineerin. Täielik vastutus peab olema!!!
Aga pane mingi nimekiri, punktide kaupa, mis tegemist vajavad asjad on, siis Vabatahtlikud Vastutajad valivad jõuetekohased(loe:meelepärased) tegevused välja.
Ja klubi tunne tuleb nii mis mühiseb....

P.S. kuna ma "natuke" Hiiumaaga seotud siis saan ehk isegi kasulik olla!?
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Mina pakun ka oma väikest abigi mingi asja ajamisel.

No mul siin üks mõte oli mida võiks rahvale vaatamiseks korraldada. Aga see oleks liiga pikk jutt mida kirjeldada ja see võiks kusagil suuremal sündmusel toimuda. Teema oleks "Kuidas Põrnika juht auto ratast vahetab" (vaatemänguliselt).
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Teema oleks "Kuidas Põrnika juht auto ratast vahetab" (vaatemänguliselt).
Viimasel üritusel oli vaatemänguliselt teema "kuidas põrnika juht tagaratast otsib". Olevat ilus vaatemäng olnud. :wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Hakka või näitlejaid palkkama :P :wink:
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Vahepala oli jah hea.Nii et milleks näitlejad,kaskadööre jagub klubis ka.
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

mnjahhh.. nali naljaks aga mul ikkagi oli selline seik et... käisin siis eelmine aasta pidureid õhutamas toomase jures kodus... ja loomulikult kiskusime tagarattad alt ära et paremini õhutada saaks.. nu ja ma tagasi pannes ei keeranud korralikult kinni mutreid.. ja siis kimasin suure hooga kesklinna poole mööda laagna teed. Nu ja siis umbes 100 km/h juures hakkas järsku tagaots hüppama ja värisema. Vaatasin külje peeglist et ratta polte lendas mööda asfaldit laiali.. NO ma siis kohe pidurdasin et tee äärde saada... Seisma jäädes vaatasin et ohoo.. ratas on veel all aga veljel on ainult 1 polt järgi :D Kuna tegemist on väga suure ja laia rehviga siis ei suutnud ta jalga lasta mu auto alt. ÕNNEKS. aga noh.. hea seegi.. Tomm aitas mu hädast jälle välja.. leidis mulle mõned poldid ja oligi korras. Sõit jätkus.
ja siit me tuleme!!
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

mnjahhh.. nali naljaks aga mul ikkagi oli selline seik et...
Siin oli juttu veel tõsisemast intsidendist e. hää, et keegi viga ei saanud....

Aga see selleks, jutt käib ikkagi hoopis muust....
:wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Aga pane mingi nimekiri, punktide kaupa, mis tegemist vajavad asjad on, siis Vabatahtlikud Vastutajad valivad jõuetekohased(loe:meelepärased) tegevused välja.
Nimekiri siis selline , mis esimese hooga tegusid vajab:
1. LEIDA SPONSOR, KES MURETSEKS VÄRVI - (umb. 20 kg helesinist ja 6 kg valget välispidiseks kasutamiseks)
2. OTSIDA KÕIGE ODAVAM TOITLUSTAJA HIIUMAAL ( kaks hommikusööki ja veel võib-olla miski) kes oleks nõus toitma umbes täpselt 100 inimest
3. LEIUTADA OSAVÕTJATE VÕIMALIKULT TÄPNE ARV sest seda vajavad toitlustajad, majutajad, praami broneerijad
4. LEIDA MAJUTUS VÕIMALIKULT KÕPU TULETORNI LÄHEDAL umb.täpselt 100le INIMESELE
5. KUNA SEAL TSIVILISEERITUD ÖÖBIMISKOHTI EI OLE, SIIS LEIDA LAHENDUSED TUALETTIDE JA PESEMISE PROBLEEMIDELE
6. KOOSTADA STSENAARIUM TEGEVUSEKS HIIUMAAL- aluseks võtta, et möödub 10 aastat esimesest üritusest Hiiumaal ( NB! hoida sidet nendega, kes kümme aastat tagasi üritustel osalesid)
7. BRONEERIDA PRAAMID SELLELE ARVULE AUTODELE JA INIMESTELE, KES OSA VÕTAVAD
8. MÕELDA VÄLJA JA OTSIDA TEOSTAJA ÜRITUSE ATRIBUUTIKALE
( kleepsud vms.)
9. KOOSTADA PLAAN KOGU VAJAMINEVALE TÖÖRIISTAPAGASILE JA TAGADA, ET NEED TÖÖRIISTAD KA OLEMAS OLEKS
pizzapoiss
haige
haige
Postitusi: 125
Liitunud: R Mär 19, 2004 8:25 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas pizzapoiss »

heee.. toidu kohapealt.. võiks ju Kaitseliitlased aidata. Ma arvan et see oleks kõige odavam variant. Kateldega kõigile üks korralik keretäis suppi ja teine toit saab ju näiteks olla kergem.. või ma ei teagi. Igatahes kui keegi viitsib asju ajada siis idee on olemas. .......KL.......

PS. kaitseliidus on ka kindlasti köetavad telgid. mis sobiksid majutamiseks.. no OK OK... kui kõik ei mahu nendesse siis võib ju juhtkond ikka olla mõnes sõjaväe telgis.. kus on ahi sees :D
ja siit me tuleme!!
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

mõttega üxi ei tee midagi, kuigi on väga hea mõte! Nüüd alles raskused algavadki ju. Kes võtab ajada need supikatlad ja telgid välja, nii, et see ei maksaks või kui, siis maksaks vähe????
Vasta