Klubi

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Klubi

Postitus Postitas Kaarel »

Mis vahe on Põrnika Klubi liikmel ja Mitte Põrnika Klubi liikmel? See on küsimus.Kes selle lahti seletab siis suured tänud. :?:
karlamurlasurlavurlakaturla
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

olles ise omanud Põrnikat 4 aastat ilma liikme staatuseta, tundsin ma ennast kui üksik hunt külmal väljal. Klubis olemine tekitab hea tunde, et sa kuulud kuhugi ja sul on koht kus sind oodatakse. 8)

Selline on minu arvamus asjast
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Klubisse kuulumine või mittekuulumine on rangelt vabatahtlik. Kõige tähtsam on PÕRNIKAS ja armastus selle liikuri vastu.
Klubi koondab selliseid inimesi, kes sellist armastust tunnevad, tahavad koos midagi ette võtta ja oma ellu veidi vaheldust ja lapsemeelsust tuua.
Muidugi võib üritustel osaleda ka see, kes ei taha Klubisse astuda, me ei aja kedagi ei kohale, ega ära. Kui Klubi suudab inimeste silmdesse veidike sära ja hinge rõõmu tuua, siis on ta juba oma eesmärgi saavutanud.
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Eks ta ole. Järgmistel üritustel võiks kavast kinni pidada! Mis plaanis on siis tehakse ka ära! Kui tuleb muudatused ürituse kohta siis pannakse see netti ülesse kohe. Muidu ei teki sellist Klubi tunnet. Olen kuulnud (kui ma polnud Klubi liige),et üritused olid tõeliselt pereürituse moodi üritused ja normaalsemad.Viimasel ajal tullakse kokku ,käib jube sagimine või mis iganes (autod unustatakse sootuks ära). Ma tahaks loota,et asi hakkab paremuse poole liikuma.Vabandan,kui olen karm. :wink:
karlamurlasurlavurlakaturla
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Kava koha pealt enamvähem nõus, aga mis parata, kui suur (või suurem?) osa ei tahtnud Narva minna. Järeldus edaspidiseks - reisi kõige kaugemasse punkti tuleb sõita esimesel või teisel, aga kidlasti mitte kolmandal päeval.
Pretensioonidega Põrnika-klubi vähese põrnikalembuse osas tuleks pöörduda isand Lubi poole. Tema vankumatu seisukoht on, et klubi üritustel ei tohi autodele ametlikus korras vähimatki tähelepanu osutada. Vastasel korral muutuvat klubi mingiks õlinäppude sektiks, kuhu lõbusad (aga tehnikavõõrad) inimesed ei taha tulla.
Siinkohal lubatagu vastu vaielda ka kodanik Lubi hiljutistele mõtteavaldustele klubiliikmete õiguste ja kohustuste osas. Olen veendunud, et liikmeid ei saa vägisi millekski sundida. Kui püüda seda teha, siis inimesed lihtsalt ei tule või sõidavad minema. Mul ei ole midagi valge soni kui sellise vastu, aga mulle lihtsalt ei meeldi mütsi kanda - mis ma teha saan? Ja õlletelk kui selline on minumeelest ka äärmiselt nüri leiutis, kuhu ma vabatahtlikult naljalt sisse ei astu. Ei näe mingit põhjust teha klubiüritustel vastumeelseid asju.
Sellest pereürituse-jutust aga ei saa hästi aru. Minu kujutluses tähendab see skeemi "sõidame kohale - grillime vorsti - oleme lõbusad - sõidame enne pimedat koju tagasi". Sedalaadi üritusi pole õigupoolest kunagi toimunud - asi on alati olnud palju rajum. Mina isiklikult tunnen puudust pigem mõisatuuri-tüüpi ringikruisimisest, aga tean ka, et sellise asja läbiviimine nõuab palju eeltööd.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Kasutaja avatar
nokkel
haige
haige
Postitusi: 131
Liitunud: P Jaan 04, 2004 11:00 pm
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas nokkel »

Kahjuks pean ma tunnistama, et Narvas ei viibinud (Põrnikat vaevavad tehnilised probleemid ja kahjuks pole need veel lõplahendust leidnud) aga pilte vaadates tundus teil seal ikka lõbus reis olevat. ok pilt pildiks!

Samas pean ütlema, et kui kõik ikkagi aktiivselt asjast osa võtavad ja ei jää tesite peale lootma, et midagi sünniks ja tehtaks, siis on üritus ka õnnestunud!
Põrnika armastuse kohapealt ma vaikin, (sest mina armastan teda nii või naa) ja see on igaühe individuaalne asi!
Olgem rõõmsad ja andke oma ideedest teada korraldajatele, et see üritus siis selline välja tuleks kuidas te seda ettekujutate!

NB: mina olen rahul!
Milleks Ferrari, kui on olemas Põrnikas!?
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Selles pole nõus,et Narva mitte mineku põhjusteks toodi tee olud ja võimud ei andnud luba posti paigaldamiseks.Teeremont oli juba kevadeks teada ja sellest ka lehes toodi teeremondi kaart välja.Samas ei usu ka,et Narva võimud ütlesid `EI´ alles pühapäeval.Sellised asjad käivad ikka enne ja koos paberimajandusega.Põhjuseks vahest võiks tuua väsimuse ja valutava pea.
Tore,et keegi ikka vastab ka.Päris lahe arutelu on vist saanud. :wink:
karlamurlasurlavurlakaturla
Kasutaja avatar
Hannes
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 270
Liitunud: R Veebr 27, 2004 5:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hannes »

Väga lihtne on ju pärast viriseda ja targutada. Eks tulge ja orgunnige ise piripillid!
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Järgmistel üritustel võiks kavast kinni pidada! Mis plaanis on siis tehakse ka ära! Kui tuleb muudatused ürituse kohta siis pannakse see netti ülesse kohe.
Keegi ei keelanud kellegi kavast kinni pidada ju! Ja mis sest kasu kui netti muudatused onlines sisse viiakse?
Muidu ei teki sellist Klubi tunnet.
Su esimesest postist ja sellest lausest ei saa ma kuidagi aru! Klubi on abivahend, et mõnusatele inimestele mõnusaid üritusi korraldada. Kui tahad vägevat klubi tunnet siis korralda üks klubiüritus! Võin kinnitada, vinge klubi tunne tekib... :wink:
Ja selles suhtes Sull küll õigus, et viimane üritus päris sisutihe ja tiheda programmiga oli. Sel põhjusel ilmusin ka mina ilma pereta aga küll tuleb ka "perepiknike"....
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Lubi vankumatu seisukoht on, et klubi üritustel ei tohi autodele ametlikus korras vähimatki tähelepanu osutada. Vastasel korral muutuvat klubi mingiks õlinäppude sektiks, kuhu lõbusad (aga tehnikavõõrad) inimesed ei taha tulla.
Sellisel juhul on meil ju tegemist Lõbusate Inimeste Klubiga, kes sõidavad vahel põrnikaga :)
Eesti ülejäänud autoklubid on väga autokesksed, mis ei tähenda, et meie peaksime kuidagi teisi järgima aga oma põrnikat päris tähelepanuta jätta ka ei saa. Või mis?
Sedalaadi üritusi pole õigupoolest kunagi toimunud - asi on alati olnud palju rajum.
Kui ei oleks rajumad siis ei tuleks 90% inimestest kohalegi! Koduaias võib ju ka vorsti grillida ja õllet libistada! :wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Head vastused.Tümitage. :lol:
karlamurlasurlavurlakaturla
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Jube tore, et foorum hakkab lõpuks ka foorumi nägu saama. Sellisest tulisest mõttevahetusest on väga puudus olnud. Keegi ei sunni kedagi klubis tegema asju, mida klubiliige ei taha ( siinkohal vabandan Lubi eest liiga agressiivse sonimütsi müügitöö pärast, see oli asjatu ja inetu, aga ka päikesel on plekid :) Aga...mingi ühine otsus tuleb vastu võtta ja keegi peab jõhkralt selle enda peale võtma sest kui lähtuda igaühe soovidest, siis ei jõuaks ka kuhugi sest soove on erinevaid nagu ka inimesi. Aga kõikide arvamuse peab teada saama ja ära kuulama. Siin on nüüd see koht õnneks.

Veelkord tahan vabandada Narva osa ärajäämise pärast. Siin oli palju põhjuseid ja ehk minu küündimatus ja saamatus asju organiseerida üks suuremaid. See, et tegu oli vaid haige pea ja väsimusega ei vasta absoluutselt tõele, Kaarel! Meie klubil on pikk ürituste ajalugu - kümme aastat!!!! Ja see oli esimene kord, kui ürituse väljakuulutatud kavas oli muudatus!!!! Haigeid päid on selle kümne aasta jooksul olnud lugematuid.
On olnud lihtsamaid aegu, siis ei olnudki midagi välja kuulutatud, internetis ei kirjutatud ja üritusele tulles sai alles mingit aimu, mis toimub ja ka siis mitte kõik ja mitte kogu programmi osas. Ja inimesed tulid ikka. Tulid koos omasuguste Põrnikafännidega aega veetma. Klassikalisi pereüritusi pole meil olnudki kunagi. Tõenäoliselt ei tule ka. Sellise mastaabiga. Aga keegi ei keela kellelgi kutsuda viis-kuus põrnikaseltskonda kokku ja organiseerida omale piknik või kultuurireis.
Ja keegi ei käsi minul neid üritusi teile orgunnida, ma teen seda vabatahtlikult ja rõõmuga. Ja ma arvan, et on aeg kellelgi teisel nüüd see asi enda peale võtta. Sest see on raske. Sellel inimesel on vaja palju aega, raha, sidemeid, kõva närvi, ideid, täielikku pühendumust ja sära silma. Tasuks saab kõikide tänu ja rõõmsad inimesed toredal üritusel. Pole just vähe!
Kes võtab enda peale korraldada Kõpu üritus!!!!
Mina võtan selle inimese ees mütsi maha.
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Sai hakkab kujunema.Ma ka vabandan,kui astusin kellegile saba peale.Mingi pilt hakkab kujunema ja see on tore.Oma arvamused saab lahti kirjutada.Ma loodan,et mõtteid jätkub teistelgi.Raffas on elama hakkanud. :roll:
karlamurlasurlavurlakaturla
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

On jah hea! :D
Selleks see foorum sai ju tehtudki.
Kahjuks ikka needsama´d inimesed siin, kes alati, aga alguseks hea seegi. :)
Kaarel, minule Sa küll sabale ei astunud, mul pole niiii pikk sabagi :wink:
Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Oh jah, eks ta ole.
Initsiatiiv saab alati karistatud. Kui kõik sujub, siis on tänusõnaks "öhöh... millal järgmine üritus siis on?" ja kui mitte, siis hulk virinat.
Nii et mõõdukas maso-kalduvus on organiseerimistöös ikka abiks ;)
Ning ürituse kindlakäelise läbiviimise ja vaimse vägivalla vaheline piir on mõnikord ka ähmane.
Aga - kardan, et ühelgi teisel autoklubil ei ole ürituste mastaabi ja orgunni osas põrnikatele midagi vastu panna. Mis muu sunniks lätlasi Ida-Virumaale sõitma? Siinkohal ei ole küll midagi häbeneda. Alati kõik 100% ei õnnestu, aga mis teha. Shit happens, Hare-hare... Lõbu oli ju niigi piisavalt.
See, et Ida-Virumaal meid ei tunta, on omaette teema. Seekordne invasioon paraku takerdus, rindejoon stabiliseerus Jõhvi kandis ning Narva jäi vallutamata. Poliitilises mõttes oleks olnud kasulik Narva-dessant siiski ära teha, aga nagu näha, siis ei peetud paljuks selle vältimiseks kogu teed üles kaevata ;)
Siit veel üks õppetund - "suurtega" (Narva) on palju raskem koostööd teha, kui "väikestega" (Avinurme).
Igatahes 'MegaRespect' Marikale organiseerimistöö eest.

Muide, mäletan eelmisest aastast üht ideehakatist - püstitada Pariisi Eiffeli torn. Kuidas oleks?
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Vasta