Klubi

mitte otseselt muude teemade alla minev mula :)

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
Mart
"know-how"
"know-how"
Postitusi: 334
Liitunud: E Dets 08, 2003 12:44 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mart »

Kas Nõgistolt on ka mingit abi loota?
Kõpu on ju mõnes mõttes tema territoorium (esivanemate maa jne) nii et äkki ta oskab vähemalt laagriplatsi välja pakkuda.
Tõeline auto sõidab ilma veeta!
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Nõkaga koos seda asja siiani ajanud olemegi.
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Uurin ööbimist. Seal on tekkinud neid "turismitalusid" nagu seeni peale vihma aga kõik on väiksed (kuni 20 inimest). Sellised aga meile hästi ei sobi. Kuigi sealt saaks ööbimise koos söögiga.
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mis tehtud, mis teoksil?
On miskit selgunud või on keegi midagi "ära orgunninud" ka vä?
Peale Jaani ikka kõik terved? :roll:
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Kalana sadam on üks pisike sadam Hiiumaal Kõpu poolsaare otsas. Seal on vanas kuuris mōnus söögikoht, kui sinna kauemaks ankrusse jääda. Sadam ise sukeldumiseks eriti ei kõlba, kuna seal on madal vesi. Kai on varisemisohtlik ning omanik ei luba autodel kaile sõita. Suuremat liiklust selles sadamas pole. Üks üsna vaikne kohake. Sellest sadamast pole Petshenga vrakk kuigi kaugel. Tuleb vaid sõita üm-
ber neeme. Muuseas, selles kandis liigub ka hülgeid keda me merel ka juhuslikult nägime.
Juhuslikult trehvasime presidendiga kokku Kalana sadamas, kes oli seal ilmselt puhkust veetmas. Muuseas, pildi sättisime nii et meri jäi taustaks... ōhku, majutust ja toitlustust pakub.....

Tundmatu Autor

Lihtsalt vihjeks... :wink:
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Veel üks:
Malvaste küla, Kõrgessaare vald 46 919 01
GSM 50 471 54
Juhataja Jüri PreobraÅženski

Tegevusalad:
Muu majutus
Üritused
Kämpingud
Külalistemajad
Puhkekülad

Lisainfo:
Majutus, toitlustus, portlikud mängud. Majutus 106 kohta: 56 maja, 50 kämping. 2 sauna võrkpalliplats. Sobiv koht suvepäevade pidamiseks.

Õde leidis sellise koha...
Kui muud ei leia siis võin ju sinna ka kõllata
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Kasutaja avatar
Indrek
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 431
Liitunud: E Jaan 05, 2004 9:18 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Indrek »

Õde uurib ka majutust:
... ootan ka ise pikisilmi seda üritust, et seda kajastada ja muidugi oleks õudsalt huvitav saada tuttavaks sinu vennaga. Ainult et see ei ole minu teada mitte augusti lõpus, vaid alguses - 7.augustil. Kõpu kool võiks küll majutada inimesi, aga ma ei tea kui palju täpselt. Sealsamas kõrval on ka Pihla turismitalu, mis mahutab ka 25 inimest. Pihla kontaktid on netisja atelefoniraamatus olemas. Aga Kõpu kooli majutuse-toitlustamise asjus helista Kõpu kooli direktorile Liia Toomile tel 527 7454 või tel 469 1919 Harda Roosna toimetaja Hiiu Leht 463 2198 510 9761 harda.roosna@mail.ee

8)
-The goal in Life's Journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out and shouting "holy shit what a ride!"
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Mart kirjutas:Kava koha pealt enamvähem nõus, aga mis parata, kui suur (või suurem?) osa ei tahtnud Narva minna. Järeldus edaspidiseks - reisi kõige kaugemasse punkti tuleb sõita esimesel või teisel, aga kidlasti mitte kolmandal päeval.
Pretensioonidega Põrnika-klubi vähese põrnikalembuse osas tuleks pöörduda isand Lubi poole. Tema vankumatu seisukoht on, et klubi üritustel ei tohi autodele ametlikus korras vähimatki tähelepanu osutada. Vastasel korral muutuvat klubi mingiks õlinäppude sektiks, kuhu lõbusad (aga tehnikavõõrad) inimesed ei taha tulla.
Siinkohal lubatagu vastu vaielda ka kodanik Lubi hiljutistele mõtteavaldustele klubiliikmete õiguste ja kohustuste osas. Olen veendunud, et liikmeid ei saa vägisi millekski sundida. Kui püüda seda teha, siis inimesed lihtsalt ei tule või sõidavad minema. Mul ei ole midagi valge soni kui sellise vastu, aga mulle lihtsalt ei meeldi mütsi kanda - mis ma teha saan? Ja õlletelk kui selline on minumeelest ka äärmiselt nüri leiutis, kuhu ma vabatahtlikult naljalt sisse ei astu. Ei näe mingit põhjust teha klubiüritustel vastumeelseid asju.
Sellest pereürituse-jutust aga ei saa hästi aru. Minu kujutluses tähendab see skeemi "sõidame kohale - grillime vorsti - oleme lõbusad - sõidame enne pimedat koju tagasi". Sedalaadi üritusi pole õigupoolest kunagi toimunud - asi on alati olnud palju rajum. Mina isiklikult tunnen puudust pigem mõisatuuri-tüüpi ringikruisimisest, aga tean ka, et sellise asja läbiviimine nõuab palju eeltööd.
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Huvitav! Kui on põrnika lauluvõistluse fond 5000.- eek.Kas selle maksavad kõik klubi liikmed või ainult need kes kohal käivad?Loogiline oleks,kui kõik liikmed maksaks.Käisin Läti üritusel ja seal pandi kõik kenasti kirja,Kes,Kus,Kui palju jne.Meil aga korjatakse raha kuidagi kergekäeliselt.Võiks asjal ülevaade ka olla.Ma ei usu,et kõik meelde jääks. :idea: :?: :!:
karlamurlasurlavurlakaturla
Marika
haige
haige
Postitusi: 139
Liitunud: R Jaan 02, 2004 1:45 pm
Asukoht: Tallinn-Viimsi

Postitus Postitas Marika »

Põrnikaklubi Lauluvõistluse fondi (5000.-) tekitamiseks on andnud klubiliikmed veebruarikuisel kokkusaamisel nõusoleku. See tähendab, et iga klubi liige peaks oma rahalise panuse andma. Kuna see on siiski vaatamata kõigele vabatahtlik, siis käsi väänama ei hakata sellel, kes ei taha maksta.
Ka meil pannakse, Kaarel, kõik kirja ja kergekäeliselt (loe:pillavalt) ei käi ka meie klubis liikmetelt korjatud rahaga keegi ümber. Mul on olemas nimekiri inimestest, kes on maksnud ära aastamaksu, Lauluvõistluse osa, jne. Ma kirjutan kõik üles!!! Meelde ei saagi selline asi kellelegi jääda ja vabandan, kui on jäänud selline mulje, et puudub kontroll ja ülevaade. See, et mul pole raamatupidaja nägu ja ametlikku-kurja ilmet raha korjamisel on muidugi puudus...:) :)
Kui mäletad, siis kalkulatsioon, millest koosnes Ida-Virumaa üritusel korjatud summa oli ka meie kodukal üleval enne üritust. Sellest osa moodustas justnimelt ka Lauluvõistlus. Kalkulatsioon, millest osavõtumaks koosneb on ALATI! enne üritust netis üleval olnud, et kõik teaksid, mille eest maksavad.
Alles on ka kõik arved, tÅ?ekid jms. rahalisi asju kajastav paberdus. Ja soovi korral saavad kõik klubi liikmed neid vaadata ja kontrollida.
Aga Sa saad alati mulle appi tulla ja aidata välja mõelda miski parem moodus ja näiteks võtta rahaline pool üldse enda kanda, mina oleksin siis küll õnnelik, kui keegi viitsiks sellega ise tegelema hakata.
Kasutaja avatar
Kaarel
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: E Jaan 05, 2004 4:08 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kaarel »

Tore! Jälle üks asi selge ja kirjas!
karlamurlasurlavurlakaturla
Vasta