tulevik on tume...

ettepanekud, ideed, kriitika - kõik siia!

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

tulevik on tume...

Postitus Postitas ingmar »

... aga mitte väga :)

sain just märgukirja meie EMT poolselt healt ITinimeselt, kellega ma tehnilistes muredes ikka suhtlen. aga tema on kuni 4. juulini puhkusel. mina aga lähen pukemale puhkusele 13. juuni. ja kuna mul praeguseni on ainuke ligipääs olnud kontorist, siis ilmselt ei pääse ma enam meie lehe tuumiku kallale kuni juuli alguseni. st et selle aja sees ei tule registratsioone ja suuremaid muudatudsi. uudised jooksevad edasi. foorumisse on oodata spam-kasutajate horde, sest ma pean selle ajani registratsiooni vabaks laskma.
vot nii on lood.

aga pole hullu - elame edasi :)
Etsike
vaikne tüüp
vaikne tüüp
Postitusi: 9
Liitunud: R Veebr 09, 2007 3:48 pm

Postitus Postitas Etsike »

Aga miks mitte anda selleks ajaks administreerimisõigusi üle mõnele usaldusväärsele ja asja mõistvale tuttavale?
Kasutaja avatar
ingmar
Über-Vaataja
Über-Vaataja
Postitusi: 2380
Liitunud: E Dets 08, 2003 10:53 am
Asukoht: Liikva, Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ingmar »

juba olen sellist head pakkumist saanud :) asi lihtsalt selles, et nii foorumi kui lehe sisu saan ma hallata. aga kuna näiteks registratsioonide haldamine pole mul dünaamiliseks tehtud (jajah, oma laiskus, iga kord teen käsitsi), siis seda saab teha ainult otse serverisse logides. sinna on aga ligipääs piiratud IPdega. ja selles mure ongi - ainult minu töökontori IP on seal kirjas. ja isik, kelle kaudu neid lisada saaks, puhkab :)

ehk et - foorum säilib, spamme tapan ja lehe uudised - pildid tekivad edasi. aga mõningad progressid võivad tiba rohkem aega võtta :)

samas - veel kord kõigle häädele inimestele abi pakkumise eest :)
Vasta