M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

äritegevus meie armsate liikurite ümber

Moderaator: ingmar

Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas kaupz »

kevadel tutipidude eel pane üles ja võimalikult palju istmeid sisse.
Ostan VW T2 Hipibuss nimelise sõiduki, igasugune info on oodatud.
(o\_!_/o) Drive Your Old Vw To Work Every Summer Day
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas hullmaks »

jah, järgmises müügikuulutuses siis lisaks 8 kohale, millest niigi 3 on potensiaalsed, lisan ka neli taburetti ja poroloonitüki, millel võimalik pikutada mootoriruumi peal :) aga istmete poolest praegune konseptsioon mulle istub, vajadusel jube mõnus kahe istme vahelt taha salongi kolida ja ka tagaistmel on mõnus lautada ja jalgu sirutada
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas hullmaks »

järgmine nädal siis tähtus päev, üks lätlane käib juba poolteist aastat pinda, et talle maha äriksin. Kauples hinna ka 800 peale, eks natu kahjju on, aga viimase uudisena , käisin suure külmaga sõitmas, siis uno käest ostetud uus vana spidomeeter tegi hirmsat häält ja näitas ainult poolt kiirust või lendas põhja, õlituli hakkas tühikäigul vilkuma, mingi kummaline kolakas veel tagaotsas ja lahinal kadus õli.Kolakas kadus iseenesest tagasiteel, spido hakkas soojaga normaalselt tööle, õlileke on imelik, üsna hiljuti sai ju simmer vahetatud, aga tundus, sama koht, sai uus simmer uuesti pandud ja esialgu justkui jäi pidama. Aga jah, kahju on, aga bussi suur miinus on suur bensiinikulu... muidu jätaks esialgu omale ja prooviks üles vuntsida kunagi, motole pisike remont, kere sirgeks ajada ja üle võõbata ja alles siis maha parseldada...
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas hullmaks »

ja Riia poole ta läkski, rehvide vilinal, õlituli tühikäigul lõõmamas, kadusid punased tuled keskeesti linnakese hämarasse tänavakaugusesse...lehvitasin mõttes veel järele..siis hakkasin telefoni otsima, ei leidnud..ja l hvitasin ka oma vahvale veel pooleldi välja maksmata catile ...õnneks siiski kolmandal korral avastasin meeldiva minitellise kontuurid kusagilt sügavalt taskupõhjast...aga metsik wannabee hipibuss klaravurab nüüd rõõmsaste riia poole, seal tehakse seda, mis minu poolt tegemata jäi,edasi aetakse treilerile ja saksa. siis laevale ja aafrikasse... kunagi ehk teen oma unistuse teoks ja lähen musta mandrit avastama..ja võibolla kohtan teda siis..kusagil tolmustel kõrbeteedel või savimudastel dzungliradadel...
hullmaks
haige
haige
Postitusi: 102
Liitunud: N Juun 10, 2010 10:15 am

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas hullmaks »

no täiesti aus härra oli, saatis iluste gargoga dokustaadis mulle , et sain bussi arvelt maha ja saatsin pärast sama teed pidi passi riiga tagasi. Nüüd siis täiesti ametlik, et minu nimel ainult kaks vw bussi. Enese kahjuks pean tunnistama, et aitasin veel ühe bussi aafrikasse saatmisele kaasa. Nimelt härra helistas mulle uuesti ja vajas tõlketeenust, et üks lõunaosariikide buss umbkeelse eestlase käest kätte saada...aga see pole veel kõik...päevake hiljem helistas sõber...ja kuigi mul pole vaja..siis sai löödud käed ühe bussikese kunagi minu juurde toimetamises...kas tõesti kolm on kohtu seadus ja alla kolme vw bussi ma enam kunagi elada ei saa???
PussyWagen
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 86
Liitunud: P Mär 10, 2013 12:08 am

Re: M: T3 83a, bensiin uus hinnanumber 1200 €

Postitus Postitas PussyWagen »

On alles draama...
Vasta