O: t2 vent aknad

äritegevus meie armsate liikurite ümber

Moderaator: ingmar

Vasta
onurenka
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: K Dets 03, 2008 8:29 pm
Asukoht: Tallinn

O: t2 vent aknad

Postitus Postitas onurenka »

Soov oleks soetada t2 71 aasta bussile esimesed lahtikäivad vent aknad. Võib ka lihtsalt osasid pakkuda, äkki saab legona kokku.
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: O: t2 vent aknad

Postitus Postitas canarbic »

Keeruline. Meie väikesest külast nimega Eesti vaevalt et neid leiad. Originaal osasid on aegajalt pakkuda erinevates ebay-des (.de, .co.uk) kindlasti ei ole odavad, ca. 100-350 euri paar koos saatmisega. Originaalid on ilusa kroomiga, kas korras kroomiga originaale leiad kahtlen. Ainuke variant on riskida ja osta lampi neid originaale mis pildipeal tunduvad ok ja võtta julgus kokku ja ära tellida. Kunagi ei tea mis lõpuks kohale tuleb. Ilmselt ikka vaja uued tihendid, äkki ka raamid panna......

Mina enda bussile tellisin erinevatest netipoodidest nn. b-kat komplektid (sorry, ikkagi Brasiilia originaal vw) . Hind koos uue raami, tihendi ja klaasiga ca. 300-400.- paar. Ei ole kroomist, lihtsalt matt alumiinium pind, pole ka kole, suht ok, väga hästi ei istu ka, siiski ajab asja ära :)
IMG_0274.JPG
Õnneks esimesi vent akna kõiki juppe on saada. Tagumistega on päris pe**ses, usu mind, just tegelen sellega :). Põhimõtteliselt kui tahad nullist kogu bussile vent. akende komplekti siis võin sulle lubada et korraliku asja alla nelja kohalise euro numbri ei saa. Kurb :(

PS. vabandan oma üleliigse möla eest võõras teemas :)
onurenka
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: K Dets 03, 2008 8:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: O: t2 vent aknad

Postitus Postitas onurenka »

eiei, väga kasulik möla. Ma tagumise ühe suutsin ära taastada ise. Voltisin uued profiilid plekist, et asendada need otsast teravaks roostetanud vanad raamid.
tegelt tellisin ka uued brasiilia raamid ette aga need on mingi imeliku vale suurusega(väiksemad). Ei teagi kas minu bussi uksed on suuremaks tehtud või mingi error seal igatahes on.
canarbic
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
teeb vahet tõukurvarda düüsil ja jagajal
Postitusi: 71
Liitunud: R Okt 07, 2011 1:46 pm

Re: O: t2 vent aknad

Postitus Postitas canarbic »

Mina tegin alguses selle lambika et hakkasin paigaldama esimest vent akent koos tihendiga ennem kui paigaldasin ukse küljes oleva alumiinium trimi kus klaas sees jookseb.
Siis vatasin ka, mida kura**it et brasiilia aken liiga väike. Tegelt vaja ennem alumiinium trimm panna ja siis alles vent aken järgi.

Lihtsalt mõtlesin ära mainida. Aga ilmselt olen mina ainuke loll kes asju üritab valet pidi kokku panna :)


onurenka kirjutas:eiei, väga kasulik möla. Ma tagumise ühe suutsin ära taastada ise. Voltisin uued profiilid plekist, et asendada need otsast teravaks roostetanud vanad raamid.
tegelt tellisin ka uued brasiilia raamid ette aga need on mingi imeliku vale suurusega(väiksemad). Ei teagi kas minu bussi uksed on suuremaks tehtud või mingi error seal igatahes on.
onurenka
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 193
Liitunud: K Dets 03, 2008 8:29 pm
Asukoht: Tallinn

Re: O: t2 vent aknad

Postitus Postitas onurenka »

ära muretse, ma olen terve bussi täiesti vales järjekorras kokku pannud :D
Vasta