O/V Volkswagen T1 või T2-te

äritegevus meie armsate liikurite ümber

Moderaator: ingmar

Vasta
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Tervist!

Nagu pealkirjas kirjas siis ostan T1 või T2, kuid eelistaksin vahetust.
Vahetuseks oleks pakkuda midagi sellist - http://www.okidoki.ee/item/2740842/" onclick="window.open(this.href);return false;
Olen ise 15 aastane nooruk ning sooviksin endale mitmeks aastaks projekti, et enda teenitud/saadud raha targemasse kohta paigutada.
Kuna ei ole mul üüratud summasi anda siis rohkem ootangi vanu armastust ja hooldamist vajavaid T1tesi või T2tesi. Ei pea olema töökorras, aga läbivat roostet võiks olla minimaalselt ning võiks olla komplektne(uksed,tuled ja aknad ees)
Vaatan kõik pakkumised üle ning arvatavasti suudaksin ma mingiajaga kompensatsiooni ka koguda, aga mitte väga palju. Lisaks kui kellegil huvi siis on mul lisaks anda Iphone 3GS ja üks läptop.

Vaatan kõik pakkumised läbi ning siiralt loodan, et pakkumisi üldse tuleb. :roll:
Viimati muutis Bug, T Nov 26, 2013 6:21 pm, muudetud 1 kord kokku.
Brick
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 212
Liitunud: L Jaan 07, 2012 12:37 pm
Asukoht: Hiidland

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Brick »

Hmm. Kardan, et selle raha eest saad vaid logu T3...
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Ehk ei lähe kahjuks sedapidi.
Vaadates vanu kuulutusi on alla 1000€ läinud osasi T2-desi küll ja veel. Loodame, et keegi T2 omanikest on vahetusest huvitatud
Viimati muutis Bug, T Nov 26, 2013 12:58 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Hippy »

mnjaaa. Nende "totaalsete karpidega" sõidavad muide üsna mitmed siin foorumis viibijatest. Väita, et need on stiilitud, oleks veidi liig. Olen sellega nõus, et T-3 on veidi teistsugune aga ta lihtsalt ongi T-3.

Positiivne on see, et 15 aastane noormees on endale üsna täpselt lähiaastate sihi silmi ette sättinud ja see väärib austust. Pean tunnistama, et mina sellises vanuses tegelesin valdavalt tüdrukute ja joomisega. Aga minu noorukiiga jääb ka vääääga kaugesse minevikku.

Millised on Sinu võimalused ja oskused? Kardan, et väikse raha eest saab vaid üsna niru bussikese, millesse vaja sisse panna palju raha ja/või tööd. See on ju üsna loogiline. Alustuseks soovitan Sul uurida hindu näiteks soomes (http://www.nettiauto.com" onclick="window.open(this.href);return false;) ja endale selgeks teha suurusjärgud. Teiseks võiksid tulla külalisena 5-septembril toimuvale hooaja lõpetamisele ja vaadata oma silmaga, millega "vanamehed" tegelevad. Kui soovid küüti, võid minuga arvestada ja saad ühtlasi T-1 ga kohale. Võibolla mõni asjaosaline kortsutab kulmu selle "külalise" jutu peale aga arvan, et üks noor entusiast oleks vägagi welcome.

Lõpuks on mul siiras heameel, kui meie read täieneksid mitte ainult minusuguste targutavate vanameeste võrra, vaid tekivad ka noored tulihingelised VW-inimesed. Kui on ikke suuur tahtmine, küll selle bussigi leiad.
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Jah..igaksjuhuks siis rõhutan, et T3 on Minu silmis stiilitu, aga see ei tähenda, et ta nüüd oleks halb auto.
Lisaks meil on hetkese seisuga 29. september nii,et 5. septembril toimuvale hooaja lõpetamisele ma kindlasti ei saaks tulla, aga sellegi poolest oleksin nõus tulevastele üritustele käima. :)
Lisaks olen ma tegelikuses täiesti võhik. Selline suurem huvi tekkis mul alles hiljuti. Kuskil pool aastat kindlasti, aga tahe endale soetada üks väike Volkswageni buss sai alguse ligi 3-4 aastat tagasi. Nii,et üritustel kaasaskäimine ja vanameeste juttude kuulamine oleks igatepidi tore, eriti veel kasulik. Tsiteerides ühte su lauset siis alkoholi ei ole ma juba pikemat aega tarvitanud, kuna üks hommik lihtsalt tuli mõistus koju ja sain aru, et tegu on täiesti mõttetu tegevusega.
Aga tulles tagasi teemasse siis hetkel leidsin sinu soovitatult lehelt midagi sellist, aga kuna soome keelt ma ei valda siis ma ei suuda leida lisainfot ja seda ära tõlkida. - http://www.nettiauto.com/volkswagen/kastenwagen/5901683" onclick="window.open(this.href);return false; kuulutus asub muidu sellel leheküljel.


Peace!
Viimati muutis Bug, P Sept 29, 2013 9:24 pm, muudetud 4 korda kokku.
Kasutaja avatar
Hippy
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 238
Liitunud: P Apr 25, 2010 3:18 pm
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Hippy »

Bug kirjutas:... meil on hetkese seisuga 29. september nii,et 5. septembril toimuvale hooaja lõpetamisele ma kindlasti ei saaks tulla, aga sellegi poolest oleksin nõus tulevastele üritustele käima. :)

Peace!
...vist veidi eksisin kuupäevaga. Tegelt on üritus 5.okt.
prr 1956
T-1 1963
T-3 1990 doka
T-5 2009
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Hippy kirjutas:
Bug kirjutas:... meil on hetkese seisuga 29. september nii,et 5. septembril toimuvale hooaja lõpetamisele ma kindlasti ei saaks tulla, aga sellegi poolest oleksin nõus tulevastele üritustele käima. :)

Peace!
...vist veidi eksisin kuupäevaga. Tegelt on üritus 5.okt.
Saatsin sulle privaatsõnumi
Kasutaja avatar
uno
paranemislootuseta
paranemislootuseta
Postitusi: 409
Liitunud: E Mär 26, 2012 2:15 pm
Asukoht: Tallinn, Muuga

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas uno »

Tore, et noored tunnevad huvi vanade VWde vastu mitte ainult BMWde pihta :)
Võin kuulutuse osas aidata tõlkida:
"Projekti toorik, paberid leiduvadm, aga ei ole mootorit"
Riihimäki on ca 70km Helsingist
Selle masina ära toomiseks Tallinna kulub raha ca 400 EUR ( Olen toonud ise mitmeid projekte Soomest, kui huvi saan aidata)
tmurk
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
Postitusi: 87
Liitunud: R Mai 13, 2011 8:02 am

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas tmurk »

tere !
Korraga müügis 2 tk, äkki saab kaubelda ?

http://www.kuldnebors.ee/search/soiduki ... uage_id=et" onclick="window.open(this.href);return false;

Tõnu
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

tmurk kirjutas:tere !
Korraga müügis 2 tk, äkki saab kaubelda ?

http://www.kuldnebors.ee/search/soiduki ... uage_id=et" onclick="window.open(this.href);return false;

Tõnu
Saatsin privaatsõnumi! :]
Kasutaja avatar
kaupz
raja tänava klient
raja tänava klient
Postitusi: 858
Liitunud: P Sept 02, 2007 9:58 pm
Asukoht: eesti, harjumaa, keila vald

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas kaupz »

Bug kirjutas:
tmurk kirjutas:tere !
Korraga müügis 2 tk, äkki saab kaubelda ?
http://www.kuldnebors.ee/search/soiduki ... uage_id=et" onclick="window.open(this.href);return false;
Tõnu
Saatsin privaatsõnumi! :]
käisin veebruaris vaatamas neid:
http://www.beetle.ee/foorum/viewtopic.p ... 790#p14790" onclick="window.open(this.href);return false;

ja paar klõpsu lisaks
https://plus.google.com/u/0/photos/1177 ... 7O3leLDiQE" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostan VW T2 Hipibuss nimelise sõiduki, igasugune info on oodatud.
(o\_!_/o) Drive Your Old Vw To Work Every Summer Day
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Vaadates piltidelt sinist T2-te tundub ta kere poolest täiesti enam-vähem, kuid omajagu on juppe puudu.
Morjendab mind ainult see, et salongist pole mitte ühtegi pilti. Ega sa koha peal mingit ülevaadet salongist ei saanud?
Ja ehk mainiksid suuremad vead ka ära mis silma hakkasid?



Rait
Kasutaja avatar
Bug
teadlik element
teadlik element
Postitusi: 16
Liitunud: N Sept 26, 2013 6:44 pm

Re: O/V Volkswagen T1 või T2-te

Postitus Postitas Bug »

Uuendasin linki ning ootan ikka veel pakkumisi. T3´lmi võib ka nüüdseks pakkuda..
Vasta